forbot
АГРО-ВЛАДА-С, ООО
PREMIUM_BUSINESS
+38 (095) 835-96-73
 • АГРО-ВЛАДА-С, ООО
 • Каталог товаров
 • Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)
Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)
 • Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)
 • Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)
 • Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)

Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)

В наличии
276.30 UAH
Описание

Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг)

Препарат для обробки насіння - ВИМПЕЛ - К !!!

Універсальний препарат для обробки насіння та саджанців !!!

 

СКЛАД Г/Л
Поліетиленоксиди 770
Бурштиново - гуматний комплекс 33

 

 

Властивості

Стимулятор росту

Кріопротектор
Прилипач Антистресант
Адаптоген Антиоксидант
 • Підвищує врожайність.
 • Підвищує польову схожість та енергію проростання (дружні сходи).
 • Захищає насіння при тривалому знаходженні в несприятливих умовах (до 2 - х місяців).
 • Підвищує ефективність застосування біопрепаратів, протруйників, макро- та мікродобрив.
 • Сприяє активному розвитку кореневої системи.
 • Стабілізує та активує життєдіяльність агрономічно корисної мікрофлори грунту навколо насіння.?

 

Стимулятор росту.               

 Особливістю препарату ВИМПЕЛ - К є те, що до його складу входить бурштиново - гуматний комплекс. Завдяки дії цього комплексу активізується вироблення аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), тому ВИМПЕЛ - К, є потужним стимулятором вироблення енергії, посилює клітинне дихання, сприяє засвоєння кисню клітинами. Приріст швидкості споживання кисню мітохондріями (енергетичним центром клітини) рослини збільшується в десятки разів. Це призводить до прискорення всіх обмінних процесів, в тому числі підвищується енергія проростання на 5 - 8% та сила росту паростка, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин. Рослина продукує більшу кількість біомаси, тобто прискорюється розвиток кореневої системи і вегетативної маси. В результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 20 - 30%.

   У багаторічних культур підвищується відсоток вдалих щеплень та укорінення живців і чубуків на 15 - 20%, покращується приживлюваність саджанців (кореневласних та щеплених) на 10 - 12%. Також ВИМПЕЛ - К сприяє відновленню кореневої системи при пересадці саджанців.

Прилипач.

   Поліетиленоксид з високою молекулярною масою має високу плівкоутворюючу затність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ - К забезпечує закріплення баковах препаратів на насінні, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив на 25 - 30%. При тривалому (до 2 - х місяців) знаходженні в умовазх нестачі вологи у грунті насіння зазанає негативного впливу провокаційної вологи, що виражається у пліснявінні. Створена оболонка захищає оброблене ВИМПЕЛ - К насіння від провокаційної вологи, зберігаючи його схожість. Польова схожість насіння в особливо несприятливих умовах підвищується на 20 - 25%.

Застосування

Культура Строки внесення Норма внесення
Зернові, соняшник, кукурудза, цукрові буряки, зернобобові Передпосівна обробка насіння 500 г/т
Овочеві та інші культури Замо на 1,5 - 2 годиничування насіння та розсади 2 - 3% розчин
Картопля  Передпосадкова обробка бульб 2 - 3% розчин
Плодово - ягідні, виноград Заомочування саджанців та живців 2 - 3% розчин

 

Адаптоген та кріопротектор

   Одночасна дія двох полімерів підвищує осмотичний тиск, спрямований всередину клітини, покращує білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також в збільшенні кількості цукрів в рослині.

   Ці зміни роблять організм рослини більш стійким до несприятливих в навколишнього середовища, рослини краще переносять підвищені та знижені температури, низьку вологість повітря. Підвищується рівень цукрів і крохмалю на 40%, завдяки чому посилюється зимостійкість і морозостійкість (знижується температура замерзанння клітинного соку і води на 3 - 5 С°).

Антистресант.

   Застосування препарату разом із пртруювачами знімає пестицидний стрес, при цьому сила росту паростків відновлюється до рівня, закладеного в генотипі.

Антиоксидант.

   Бурштиново - гуматний комплекс інгібує дію окислювачів, стабілізує життєдіяльність природної мікрофлори грунту навколо насіння. Препарат захищає рослину від зайвого накопичення в тканинах азотистих речовин (нітратів) при їх надмірному місті в грунті.

   Рекомендована норма застосування препарату ВИМПЕЛ - К при протруєнні насіння забезпечує високу ефективність завдяки оптимальній концентрації бурштиново - гуматного комплексу в його складі.

   Таким чином, багатокомпонентність препарату ВИМПЕЛ - К надає йому властивості стимулятора росту, прилипача, адаптогена, кріопротектора, антиоксиданта та робить його незамінним при протруюванні насіння. Обробка насіння препаратом ВИМПЕЛ - К призводить до закріплення його дії в період всієї життє діяльності рослини.

   Такий нескладний агротехнічний захід, як обробка насіння стимулятором росту ВИМПЕЛ - К, призводить до зростання врожайності на 15 - 28%, що має безсумнівний економічний ефект.

!!! Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку.

Характеристики

Основные
Эффект преодоления стрессовых факторов  Да
Страна производитель Украина
Производитель  Долина
Упаковка
Упаковка Пластиковая тара
Вес 5.0(кг)
Информация актуальна: 10.10.2017

Подробнее

Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг) от компании АГРО-ВЛАДА-С, ООО, Знаменке (Украина). Купить Стимулятор росту Вимпел К, 5 кг (замовляти від 5 кг) со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!